Skladišče 1
482,30 EUR / kos
Za 4 gume 1.929,18 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
476,32 EUR / kos
Za 4 gume 1.905,27 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
494,46 EUR / kos
Za 4 gume 1.977,84 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701650296 |
| Znamka | Michelin |
| Model | SPORT CUP 2 R CONNECT N0 XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.4 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 275/35 R20 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 275/35 R20 102W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 91,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 275/35 R20 102Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 112,17 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP SPORT MAXX 275/35 R20 102Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,74 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/35 R20 102W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 151,73 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 164,43 EUR
Preveri zalogo

