Skladišče 1
87,46 EUR / kos
Za 4 gume 349,84 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
80,79 EUR / kos
Za 4 gume 323,16 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
80,79 EUR / kos
Za 4 gume 323,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6419440630298 |
| Znamka | Nokian |
| Model | SEASONPROOF 2 XL |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Alliance AL30 - DOT22 185/60 R15 88H
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,12 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M2 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,12 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,42 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,05 EUR
Preveri zalogo

