*Slika je simbolična
Skladišče 2
40,91 EUR / kos
Za 4 gume 163,63 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526089687 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | D115 |
| Širina | 80 mm |
| Višina | 80 mm |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 43 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.6 kg |
Priporočamo
Vee Rubber VRM087 80/80 R14 43J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 25,09 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 80/80 R14 43S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,40 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 80/80 R14 43P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,23 EUR
Preveri zalogo

