*Slika je simbolična
Skladišče 7
117,08 EUR / kos
Za 4 gume 468,32 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3188649812509 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART |
| Širina | 160 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 67 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.67 kg |
Priporočamo
Metzeler FEELFREE 160/60 R15 67H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,57 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone SC2 160/60 R15 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 160/60 R15 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,96 EUR
Preveri zalogo
Metzeler FEELFREE 160/60 R15 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 110,63 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 160/60 R15 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 117,08 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 160/60 R15 67V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 117,56 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GPR-100 160/60 R15 67H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 123,96 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT012 160/60 R15 67H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 126,07 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION RALLY STR 160/60 R15 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 138,62 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GPR-100 160/60 R15 67H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 141,28 EUR
Preveri zalogo

