| EAN | 4038526431288 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 245/40 R21 100Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,06 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,74 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 202,24 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 202,52 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN DB V552 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 203,22 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,60 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL (DEMO) 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 214,24 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,89 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 245,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 253,42 EUR
Preveri zalogo

