Skladišče 1
446,83 EUR / kos
Za 4 gume 1.787,31 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
449,24 EUR / kos
Za 4 gume 1.796,96 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
482,67 EUR / kos
Za 4 gume 1.930,70 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
441,68 EUR / kos
Za 4 gume 1.766,71 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706319501 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS4 S N0 XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.3 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 285/35 R22 106V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 97,86 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/35 R22 106Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 285/35 R22 106Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 111,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/35 R22 106Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 114,44 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 285/35 R22 106Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 114,51 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/35 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 198,22 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/35 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,27 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/35 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 236,97 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V105 N0 RPB XL 285/35 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 262,36 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/35 R22 106W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 262,60 EUR
Preveri zalogo

