*Slika je simbolična
Skladišče 7
106,31 EUR / kos
Za 4 gume 425,22 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227457513 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION MX32 NEW |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 66 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.57 kg |
Priporočamo
Dunlop GEOMAX MX53 120/90 R19 66M
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,11 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 120/90 R19 66M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,31 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION MX32 NEW 120/90 R19 66M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,31 EUR
Preveri zalogo

