Skladišče 1
118,43 EUR / kos
Za 4 gume 473,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
111,40 EUR / kos
Za 4 gume 445,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
111,40 EUR / kos
Za 4 gume 445,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
116,59 EUR / kos
Za 4 gume 466,36 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703742463 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER3 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.22 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 225/50 R17 98V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Firestone SZ90 225/50 R17 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 53,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,99 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,85 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,08 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/50 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,11 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,22 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/50 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,54 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 225/50 R17 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo

