Skladišče 1
142,85 EUR / kos
Za 4 gume 571,41 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
123,88 EUR / kos
Za 4 gume 495,54 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
123,88 EUR / kos
Za 4 gume 495,54 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707979643 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.5 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/45 R18 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,44 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 225/45 R18 95V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,72 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,61 EUR
Preveri zalogo

