Skladišče 3
117,57 EUR / kos
Za 4 gume 470,29 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
117,57 EUR / kos
Za 4 gume 470,29 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
127,86 EUR / kos
Za 4 gume 511,42 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622216763 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 13.84 kg |
Priporočamo
Hifly HT601 SUV XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,72 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 81,96 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano SU318 255/60 R17 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,63 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE ALPIN LA2 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,04 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 255/60 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT SUV 255/60 R17 106V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,66 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 255/60 R17 110H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo

