Skladišče 7
72,54 EUR / kos
Za 4 gume 290,16 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427430249 |
| Znamka | Falken |
| Model | SINCERA SN110 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 77 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.4 kg |
Priporočamo
Aplus A701 XL 165/60 R15 81T
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,59 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,85 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,44 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 165/60 R15 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 165/60 R15 77H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,18 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 165/60 R15 81H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 56,14 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD PERFORMANCE 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,28 EUR
Preveri zalogo

