CONTINENTAL TS-870 P FR 225/55 R16 95H
Skladišče 1
159,61 EUR / kos
Za 4 gume 638,42 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
155,73 EUR / kos
Za 4 gume 622,93 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
157,61 EUR / kos
Za 4 gume 630,45 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238064049 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS-870 P FR |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10.89 kg |
Priporočamo
Aplus A502 XL 225/55 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/55 R16 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,11 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 225/55 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo

