*Slika je simbolična
| EAN | 4038526425379 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | ARROWMAX GT601 |
| Širina | 70 mm |
| Višina | 90 mm |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 38 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Motocikel |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.6 kg |
Priporočamo
Michelin CITY EXTRA 70/90 R17 43S
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,38 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 70/90 R17 43S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,90 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX Q-LITE 70/90 R17 44S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,54 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SPORT 70/90 R17 38S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 64,99 EUR
Preveri zalogo

