*Slika je simbolična
Skladišče 7
49,71 EUR / kos
Za 4 gume 198,84 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707889003 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT STREET |
| Širina | 70 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 43 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 2.42 kg |
Priporočamo
Michelin CITY EXTRA 70/90 R17 43S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,69 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 70/90 R17 43S
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 49,71 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX Q-LITE 70/90 R17 38S
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,54 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SPORT 70/90 R17 38S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 64,99 EUR
Preveri zalogo

