Skladišče 3
163,45 EUR / kos
Za 4 gume 653,80 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
173,28 EUR / kos
Za 4 gume 693,14 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708589902 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP 5 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 13 kg |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT XL 245/50 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/50 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,14 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 245/50 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,46 EUR
Preveri zalogo
Falken EUROALL SEASON AS210 245/50 R19 105V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 143,06 EUR
Preveri zalogo
Kleber QUADRAXER SUV XL 245/50 R19 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 155,45 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 245/50 R19 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 157,37 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 * RPB XL 245/50 R19 105W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 158,53 EUR
Preveri zalogo
Nokian SNOWPROOF 2 SUV XL 245/50 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 159,25 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 245/50 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 163,45 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750 245/50 R19 105W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 168,02 EUR
Preveri zalogo

