Skladišče 1
169,01 EUR / kos
Za 4 gume 676,02 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
166,16 EUR / kos
Za 4 gume 664,63 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227354119 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINT.P7 MOE RFT |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,18 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 205/55 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R17 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,12 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 205/55 R17 95W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 55,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/55 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,32 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,08 EUR
Preveri zalogo

