*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448606 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Fronway EURUS 07 295/45 R20 114W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,27 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 295/45 R20 114V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 191,62 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 3 SUV 295/45 R20 114Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,61 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 295/45 R20 114Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 265,00 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 295/45 R20 114W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 288,88 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 295/45 R20 114V RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 294,07 EUR
Preveri zalogo
Hankook K129 295/45 R20 114Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 312,53 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION WINTER XL 295/45 R20 114V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 346,75 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ALPIN 5 SUV 295/45 R20 114V RFP
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 363,10 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 295/45 R20 114W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 364,33 EUR
Preveri zalogo

