Skladišče 1
63,15 EUR / kos
Za 4 gume 252,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956362096 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HA32 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Fronway ECOGREEN 55 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,40 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 185/65 R15 92T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,30 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 185/65 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 185/65 R15 92T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,60 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R15 92T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,85 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R15 92H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,73 EUR
Preveri zalogo

