Skladišče 1
118,93 EUR / kos
Za 4 gume 475,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
121,84 EUR / kos
Za 4 gume 487,35 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814963613 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH-GT AE51 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.03 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,81 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R18 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,67 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/50 R18 97V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,03 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,36 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/50 R18 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,42 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,48 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 235/50 R18 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,92 EUR
Preveri zalogo

