Skladišče 1
70,43 EUR / kos
Za 4 gume 281,71 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064125452 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A702 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-507 255/40 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 255/40 R18 99Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,06 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/40 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,76 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,39 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,76 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 123,98 EUR
Preveri zalogo

