Skladišče 7
85,28 EUR / kos
Za 4 gume 341,12 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848116042642 |
| Znamka | Rovelo |
| Model | AVENUE SPRINT |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.73 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/45 R19 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,08 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/45 R19 99V
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/45 R19 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,93 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX RS01 XL 235/45 R19 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,70 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,40 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/45 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,17 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,64 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R19 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,39 EUR
Preveri zalogo

