Skladišče 1
77,85 EUR / kos
Za 4 gume 311,40 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
80,36 EUR / kos
Za 4 gume 321,45 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
80,36 EUR / kos
Za 4 gume 321,45 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
82,33 EUR / kos
Za 4 gume 329,33 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563462592 |
| Znamka | Hankook |
| Model | KIN 4S2 H750 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 6.7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,85 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,16 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,73 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,16 EUR
Preveri zalogo

