Skladišče 1
48,79 EUR / kos
Za 4 gume 195,15 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
52,69 EUR / kos
Za 4 gume 210,76 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8935368827025 |
| Znamka | Aplus |
| Model | AERIX FS01 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/55 R16 91V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,05 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 195/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,06 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,61 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON 195/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,10 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 195/55 R16 91V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,42 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,09 EUR
Preveri zalogo

