Skladišče 1
61,38 EUR / kos
Za 4 gume 245,51 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
65,80 EUR / kos
Za 4 gume 263,21 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622576102 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N'BLUE HD PLUS |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,86 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,16 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,73 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,13 EUR
Preveri zalogo

