| EAN | 4038526472564 |
| Znamka | Cooper |
| Model | ZEON CROSS RANGE |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.26 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,50 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R22 108Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,05 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 275/40 R22 108V
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,09 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 275/40 R22 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 172,23 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 185,34 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,62 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 275/40 R22 107Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,79 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 221,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 223,26 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 275/40 R22 108W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 241,84 EUR
Preveri zalogo

