*Slika je simbolična
Skladišče 7
180,75 EUR / kos
Za 4 gume 722,99 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998702439487 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE+ |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 255/35 R18 94Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,90 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/35 R18 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,20 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/35 R18 94Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,76 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/35 R18 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/35 R18 94W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/35 R18 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,12 EUR
Preveri zalogo
Sebring UL.HIGH PERF. 255/35 R18 94W
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,13 EUR
Preveri zalogo
Maxxis HP5 XL 255/35 R18 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,20 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE 255/35 R18 94W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,50 EUR
Preveri zalogo

