| EAN | 4038526524232 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.362 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/45 R19 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/45 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/45 R19 99W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,47 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/45 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,17 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,42 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/45 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R19 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/45 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,75 EUR
Preveri zalogo

