Skladišče 2
450,01 EUR / kos
Za 4 gume 1.800,05 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526448804 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 325 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Vredestein ULTRAC PRO XL 325/35 R22 114Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 269,15 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 278,85 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 300,97 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 325/35 R22 114W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 325/35 R22 114W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 329,41 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 325/35 R22 114W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 373,59 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 325/35 R22 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 387,78 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 398,77 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 401,96 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5P 325/35 R22 110Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 403,21 EUR
Preveri zalogo

