Skladišče 3
93,12 EUR / kos
Za 4 gume 372,48 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
93,12 EUR / kos
Za 4 gume 372,48 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563462714 |
| Znamka | Hankook |
| Model | KIN 4S2 H750 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8.4 kg |
Priporočamo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/60 R15 91H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R15 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,95 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/60 R15 91H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,96 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 205/60 R15 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,35 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R15 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,85 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD PERF. 205/60 R15 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,68 EUR
Preveri zalogo

