Skladišče 1
84,54 EUR / kos
Za 4 gume 338,18 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
82,08 EUR / kos
Za 4 gume 328,30 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6419440630007 |
| Znamka | Nokian |
| Model | SEASONPROOF 2 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R15 84H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 38,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/65 R15 84H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,59 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/65 R15 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,03 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,72 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,18 EUR
Preveri zalogo

