Skladišče 1
105,93 EUR / kos
Za 4 gume 423,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
113,14 EUR / kos
Za 4 gume 452,55 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515007566 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH VAN AS RY61 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 13.75 kg |
Priporočamo
Aplus A867 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 195/75 R16 107S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 195/75 R16 110R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 195/75 R16 107R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,22 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAVAN 195/75 R16 107R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 195/75 R16 107R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,90 EUR
Preveri zalogo

