Skladišče 1
69,54 EUR / kos
Za 4 gume 278,17 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622220760 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON 2 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.75 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO S+ 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,78 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,23 EUR
Preveri zalogo

