Skladišče 1
82,03 EUR / kos
Za 4 gume 328,13 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
72,23 EUR / kos
Za 4 gume 288,91 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
72,23 EUR / kos
Za 4 gume 288,91 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
75,99 EUR / kos
Za 4 gume 303,98 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703353737 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER3 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.14 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,85 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,16 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,73 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,16 EUR
Preveri zalogo

