Skladišče 1
82,70 EUR / kos
Za 4 gume 330,81 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
81,35 EUR / kos
Za 4 gume 325,39 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814803667 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | ADV.SP MO |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.7 kg |
Priporočamo
Novex WIN 5D XL 205/55 R16 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 41,07 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,30 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,64 EUR
Preveri zalogo

