Skladišče CCC
137,80 EUR / kos
Za 4 gume 551,20 EUR
Na zalogi 4 kosi v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 1
134,83 EUR / kos
Za 4 gume 539,31 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
137,21 EUR / kos
Za 4 gume 548,85 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
137,21 EUR / kos
Za 4 gume 548,85 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622199776 |
| Znamka | Nexen |
| Model | WING SPORT2# |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 255/40 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 255/40 R18 99Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,08 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/40 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 120,94 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,20 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 122,33 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 255/40 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo

