Skladišče 7
150,16 EUR / kos
Za 4 gume 600,65 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992344786834 |
| Znamka | General |
| Model | GRABBER AT3 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 120 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 23.72 kg |
Priporočamo
General GRABBER HTS60 255/70 R16 111S RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 255/70 R16 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,22 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 255/70 R16 115H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 84,99 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 255/70 R16 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,56 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 255/70 R16 111S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,12 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV 255/70 R16 111T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 255/70 R16 111T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,35 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1000 255/70 R16 111T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 255/70 R16 115H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,82 EUR
Preveri zalogo

