Skladišče 1
90,16 EUR / kos
Za 4 gume 360,65 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
86,19 EUR / kos
Za 4 gume 344,74 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
97,31 EUR / kos
Za 4 gume 389,25 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
84,77 EUR / kos
Za 4 gume 339,09 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706123849 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE + XL |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,15 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,90 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,34 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 85T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,54 EUR
Preveri zalogo

