Skladišče CCC
94,29 EUR / kos
Za 4 gume 377,18 EUR
Na zalogi 4 kosi v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 1
99,05 EUR / kos
Za 4 gume 396,20 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
93,69 EUR / kos
Za 4 gume 374,74 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
93,69 EUR / kos
Za 4 gume 374,74 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956361662 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HS52 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,18 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 205/55 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R17 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,12 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 205/55 R17 95W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 55,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/55 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,32 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,08 EUR
Preveri zalogo

