Skladišče 7
62,58 EUR / kos
Za 4 gume 250,31 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9984067507209 |
| Znamka | Semperit |
| Model | COMFORT-LIFE 2 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.01 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,90 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,93 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,49 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 85T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,54 EUR
Preveri zalogo

