Skladišče 1
94,54 EUR / kos
Za 4 gume 378,14 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
88,31 EUR / kos
Za 4 gume 353,23 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
88,31 EUR / kos
Za 4 gume 353,23 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622203473 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SPORT SUV |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/60 R17 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,86 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R17 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/60 R17 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,57 EUR
Preveri zalogo
Sunny NU025 215/60 R17 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT XL 215/60 R17 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R17 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,76 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/60 R17 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,56 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 215/60 R17 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 215/60 R17 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo

