Skladišče 1
168,14 EUR / kos
Za 4 gume 672,54 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
169,34 EUR / kos
Za 4 gume 677,37 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
172,05 EUR / kos
Za 4 gume 688,20 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563575285 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 ALLSEASON XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.09 kg |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,01 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/40 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,95 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/40 R19 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,36 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/40 R19 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,20 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/40 R19 98Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 73,75 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,78 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/40 R19 98Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,52 EUR
Preveri zalogo

