| EAN | 4038526526427 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 10.589 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/65 R16 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,97 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,55 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/65 R16 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Goldline GHT 500 215/65 R16 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 215/65 R16 98H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 215/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,06 EUR
Preveri zalogo

