BRIDGESTONE BLIZZAK 6 ENLITEN XL 195/60 R16 93H
Skladišče 1
117,56 EUR / kos
Za 4 gume 470,23 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
116,67 EUR / kos
Za 4 gume 466,69 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342117812 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | BLIZZAK 6 Enliten XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.8 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,90 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,84 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,27 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,96 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 195/60 R16 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo

