Skladišče 3
776,56 EUR / kos
Za 4 gume 3.106,24 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
728,80 EUR / kos
Za 4 gume 2.915,21 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701436784 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT SPORT CUP 2R CONNEC |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.6 kg |
Priporočamo
Falken AZENIS RS820 295/30 R21 102(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 252,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 295/30 R21 102(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 276,01 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 7 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 365,55 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/30 R21 102W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 368,33 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 295/30 R21 102Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 372,90 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 378,81 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/30 R21 102(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 389,22 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 392,14 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 392,14 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 399,35 EUR
Preveri zalogo

