Skladišče 7
67,72 EUR / kos
Za 4 gume 270,86 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703805830 |
| Znamka | Kormoran |
| Model | SNOW |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7.82 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WIN 195/55 R15 85H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 38,84 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R15 85V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,60 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 195/55 R15 85V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 40,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/55 R15 89V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,28 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R15 85V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 195/55 R15 85V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,76 EUR
Preveri zalogo

