Skladišče 1
178,76 EUR / kos
Za 4 gume 715,02 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
181,69 EUR / kos
Za 4 gume 726,75 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
200,56 EUR / kos
Za 4 gume 802,24 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
178,77 EUR / kos
Za 4 gume 715,08 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704163618 |
| Znamka | Michelin |
| Model | AGILIS CROSSCLIMATE |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,83 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,05 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/60 R16 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,16 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 195/60 R16 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,34 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo

