Skladišče 7
62,39 EUR / kos
Za 4 gume 249,57 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998526066077 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SPORT ALL SEASON |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.3 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 165/65 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/65 R15 81H
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,34 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/65 R15 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,10 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/65 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/65 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 165/65 R15 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,84 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 165/65 R15 81T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,16 EUR
Preveri zalogo
Lassa GREENWAYS 165/65 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,51 EUR
Preveri zalogo

