Skladišče 3
66,23 EUR / kos
Za 4 gume 264,93 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
66,23 EUR / kos
Za 4 gume 264,93 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6921109063144 |
| Znamka | Nokian |
| Model | SNOWPROOF 1 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R15 84H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 38,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/65 R15 84H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,59 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/65 R15 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,03 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,72 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,18 EUR
Preveri zalogo

