Skladišče 2
137,97 EUR / kos
Za 4 gume 551,89 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 0029142952749 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER A/T3 SPORT 2 OWL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 14.874 kg |
Priporočamo
Aplus A919 235/70 R16 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,89 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 235/70 R16 106T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/70 R16 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,25 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 235/70 R16 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,72 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 235/70 R16 106T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 235/70 R16 106T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,63 EUR
Preveri zalogo

