*Slika je simbolična
Skladišče 2
112,97 EUR / kos
Za 4 gume 451,86 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
109,20 EUR / kos
Za 4 gume 436,78 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526101471 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | TRAILMAX MERIDIAN |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 62 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.9 kg |
Priporočamo
Metzeler TOURANCE 120/80 R18 62S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,48 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL PLUS 120/80 R18 62H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 102,73 EUR
Preveri zalogo
Dunlop TRAILMAX MERIDIAN 120/80 R18 62S
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,20 EUR
Preveri zalogo
Pirelli MT21 120/80 R18 62R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,41 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ARROWMAX GT601 120/80 R18 62H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,09 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE WILD 120/80 R18 62S
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 122,43 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT46 120/80 R18 62H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 132,42 EUR
Preveri zalogo

